Baymavi cratosslot vdcasino Supertotobet paykwik paykwik bozum paykwik al paykwik paykwik al Marmaris Günlük Turlar paykwik
First slide

Türkiye ve uluslararası pazarlarda endüstriyel dikiş ve nakış ipliği üreticisi olarak faaliyet gösteren Durak Tekstil, ayakkabı üreticilerinin vazgeçilmez tedarikçisi konumundadır. Yaklaşık 50 yıllık bilgi birikimiyle uluslararası ve lokal pazarlar için özel ürünler geliştirerek farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunmaktadır. Uluslararası satış ağı ile tüm dünyada servis vermektedir. Durak Ayakkabı Grubu iplikler, çeşitli kalınlıkları, geniş renk aralıkları ve teknik uygulama özellikleri ile ayakkabı üretiminin her aşamasında mükemmel alternatifler sunar. Ayakkabı üretiminizde verimliliği arttırırken aynı zamanda dikiş ve bitmiş ürün kalitenizi arttıracak bazı ürünlerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Durafix® - Yüksek Mukavemetli Sonsuz Elyaf Polyester Dikiş İpliği
  • Durabond® - Sonsuz Elyaf Polyester/Naylon Bonded Dikiş İpliği
  • Poly® - Sonsuz Elyaf Polyester Dikiş İpliği
  • Vardola® - Örgülü Polyester Dikiş İpliği
  • Duralon® -  Yüksek Mukavemetli Sonsuz Elyaf Naylon 6.6 Dikiş İpliği
  • Durak Fire-Safe® - Meta/Para-Aramid Geç Tutuşur Dikiş İpliği

Tüm Durak ürünleri global endüstri standartlarında üretilmiş olup gerekli sertifikalara sahiptir.

Ürünlerimize uygulanabilen çeşitli aplikasyonlarla renk ve ürün kalitesinde bir değişiklik olmadan su itici, anti-statik, geç tutuşur, anti-bakteriyel, silikonsuz, dış alan kullanımına uygun bitimli ürünlerle değerli müşterilerimizin özel taleplerine cevap verebiliyoruz.

Hedefimiz, sahip olduğumuz uluslararası bilgi birikimini ve elimizdeki yüksek teknoloji üretim imkânlarını kullanarak siz değerli iş ortaklarımıza ihtiyaç duydukları çözümü üretmektir, dünyanın her neresinde olurlarsa.

DURAK Durabond® sonsuz elyaf polyester veya naylon yapılı, yüksek mukavemetli, çok yönlü dikiş ipliğidir. Bonding işlemi ile iplik katları bir araya getirilir ve açılması engellenir. Bu işlem aynı zamanda ipliği dış hava şartlarından da korur.

Ayrınıtlı bilgi için tıklayın...

DURAK Confil® sonsuz elyaf polyester yapılı, yüksek mukavemetli, çok yönlü dikiş ipliğidir.

Ayrınıtlı bilgi için tıklayın...

DURAK Duracotton®, üstün kalite pamuktan üretilen %100 pamuk dikiş ipliğidir.

Ayrınıtlı bilgi için tıklayın...

DURAK Durafix® sonsuz elyaf polyester yapılı, yüksek mukavemetli, çok yönlü dikiş ipliğidir. Orta kalınlık olarak kabul edilen ürünler, etiket numaraları 30 (80 tex) – 120 (24 tex) arası olan kalınlıklardaki ürünlerdir.

Ayrınıtlı bilgi için tıklayın...

Durak Fire Safe M-Aramid Durak Tekstil endüstriyel iplik üretim tesislerinde entegre üretim İle kalıcı güç tutuşurluk özelliğine sahip FİRE SAFE ürünlerimizdir.

Ayrınıtlı bilgi için tıklayın...

Durak Fire Safe P-Aramid Durak Tekstil endüstriyel iplik üretim tesislerinde entegre üretim İle kalıcı güç tutuşurluk özelliğine sahip FİRE SAFE ürünlerimizdir.

Ayrınıtlı bilgi için tıklayın...

DURAK Duralon® yüksek mukavemetli naylon 6.6 filament ipliklerden üretilen dikiş ipliğidir.

Ayrınıtlı bilgi için tıklayın...

Durak Poly® polyester filament dikiş ipliğidir.

Ayrınıtlı bilgi için tıklayın...

DURAK Poly-Soft® %100 polyester trilobal sonsuz elyaf nakış ipliğidir.

Ayrınıtlı bilgi için tıklayın...

DURAK Poly-Strong®PC polyester filament üzerine pamuk liflerin sarıldığı ilikli çok yönlü dikiş ipliğidir.

Ayrınıtlı bilgi için tıklayın...

DURAK Poly-Strong®, polyester filament üzerine kesik elyaf polyester liflerin sarıldığı, ilikli polyester çok yönlü dikiş ipliğidir.

Ayrınıtlı bilgi için tıklayın...

DURAK Poly-strong®Premium,ileri teknoloji ürünü , 100% polyester ipliklerden , merkez üzerine Durak Tekstil tarafından geliştirilen (FCT) , Polyester kaplama tekniği ile üretilmiş çok yönlü bir dikiş ipliğidir.

Ayrınıtlı bilgi için tıklayın...

Durak Vardola %100 sonsuz polyester düz ipliklerden, iplik kalınlığına göre çok katlı olarak özel bir teknolojiyle üretilmiş, bitim işlemi görmüş, örgü iplikleridir.

Ayrınıtlı bilgi için tıklayın...